Крем для природних кучерів з термозахистом Kerastase Aura Botanica Creme De Boucles

KERASTASE AURA BOTANICA CREME DE BOUCLES - КРЕМ ДЛЯ ПРИРОДНИХ КУЧЕРІВ З ТЕРМОЗАХИСТОМ

Я дуже полюбляю усіляки штучки для волосся але я по життю не експерементатор в цьому плані 😅 Але чомусь даний засіб на той час привернув мою увагу

Має гарну консистенцію, легко насоситься. Має трав'янистий, навіть трішки аптечний аромат. Після використання локон пружній навіть на наступний день. Але завдяки MAKEUP CLUB я тепер полюбляю дивитись склад. Що ж, не знаю за натуральність але віддушок вони напхали знатно

Що нам обіцяє виробник: склад на 98% складається з натуральних інгридієтів, не містить у складі силіконів.

Склад:

  • ВОДА
  • Glyceryl Stearate SE виготовляється з рослинного гліцерину та стеаринової кислоти з невеликою кількістю стеарату натрію або стеарату калію як емульгуючого елемента
  • Гліцерин
  • ЦЕТИЛОВИЙ ЕФІР -комплексний продукт реакції суміші кислот та цетилового спирту, синтетичний віск білого кольору, схожий за складом та хімічними властивостями на природний спермацет
  • Альгин - це натрієва сіль альгінової кислоти, речовини, одержуваного з морських водоростей
  • КАМІДЬ КСАНТАНОВА - камедь кукурудзяного цукру. Дуже сильний загусник. Нетоксична, не подразнює шкіру.
  • СПІРТ ЦЕТИЛОВИЙ. . Включається в косметичні креми, дезодоранти, депілятори, олії для вій, лаки для волосся, шампуні.
  • Butyrospermum parkii butter. Олія Ши, карите - жирне масло, одержуване з м'якоті кісточок плодів дерева карите
  • І ось тут починається загадка
  • Shea butter. Знову ж тама сама олія Ши. Навіщо виробник додає два рази один і той самий інгридієнт у состав даного засобу зовсім не зрозуміло 🤷
  • ДЕЦІЛГЛЮКОЗИД - м'яке неіонне ПАР. Серед неіонних ПАР є найбезпечнішим
  • КАПРИЛІЛГЛІКОЛЬ. Застосовується у косметиці категорії «органік» та дитячій косметиці.
  • ЛИМОННА КИСЛОТА. Використовується в косметичних препаратах як консервант
  • ЛІНАЛООЛ - рідина з сильним квітковим запахом та деревним відтінком. використовується в парфумерних композиціях і віддушках різного призначення
  • Алое вера
  • Гідроліт 5 (HYDROLITE. 5) - багатофункціональний зволожуючий і кондиціонуючий інгредієнт, прекрасний розчинник
  • ЦИТРОНЕЛОЛ - ненасичений СПИРТ жирного ряду. Є речовиною, здатною викликати алергічні реакції.
  • ЛІМОНЕН. Використовується в парфумерних композиціях та віддушках різного призначення
  • ГІДРОКСИЦИТРОНЕЛЛАЛЬ. Широко використовується в парфумерних композиціях та віддушках
  • ГЕКСИЛКОРИЧНИЙ АЛЬДЕГІД. Застосовується для складання парфумерних композицій, штучних ефірних олій, ароматів різного призначення. Є речовиною, здатною викликати алергічні реакції.
  • ЦИТРАЛЬ – рідина з сильним лимонним запахом. Застосовується у багатьох парфумерних композиціях та віддушках. Є речовиною, здатною викликати алергічні реакції.
  • ВІТАМІН Е
  • Parfum (Fragrance). Віддушка парфумерна.

Я не прихільник органічної та натуральної косметики і немаю нічого проти бачити у складі сілікони і т.д. Чи повторю я даний засіб? Мабуть ні. Думаю, що за ці кошти можно придбати більш якісний продукт.

🤎 Всім дякую 🤎