Інколи і мої брови хочуть підфарбуватися.

Сьогодні в одному з коментарів до одного з дописів (не мого) прочитала, що останнім часом забагато уваги тим бровам. І справді так. Згідна на всі 100. Що з ними тільки не роблять, чим тільки не фарбують.

Але хочу зазначити, що і я не безгрішна. Дуужжжееее рідко, але і моя рука тягнеться до окремої косметички, в якій є засоби, якими користуюся рідко.

Maybelline tattoo brow. 03. Medium brown 🤎.

Сьогодні був той день, коли, дивлячись у дзеркало, мені здалося, що чогось бракує)). І рука потягнулася до помадки для брів. Декілька хвилин і вуаля. Все готово! Різницю видно на фото. Але, якщо чоловік не звернув уваги, значить не дуже помітно і штучно)). Помадка свою місію виконала.

  1. Наноситься швидко легко завдяки тоненькому скошеному пензлику, який входить до комплекту.
  2. Палітри кольорів достатньо, щоб підібрати свій колір.
  3. З другої сторони пензлика є щіточка для розтушування, але я нею не користуюся))
  4. Упродовж дня помадка прекрасно тримається на бровах, не розтікається. Дуже стійка! Але при цьому легко змивається!
  5. Можна використовувати по різному: домалювати волоски, промалювати повністю, навівши контур, чи зробити розтушування.
  6. Веганська формула! Тому, якщо ваші бровки інколи хочуть підфарбуватися, сміло використовуйте Maybelline tattoo brow!

Продукти для цього looks

Maybelline New York Tattoo Brow
Всі відгуки (30)