Останнє поповнення косметичних запасів у 2023 році

Рік закінчується🎄, баночки теж, а це значить, що час поповнити запаси.

Замовила трохи нових засобів, коротенько розкажу, що думаю про ці продукти.

1. Skinbar Succinic Acid & Rosemary Extract Face Foam

Майже закінчилася моя пінка від Relance, на заміну їй обрала очищувальну пінку для обличчя з бурштиновою кислотою і екстрактом розмарину від SKINBAR. Дуже багато гарних відгуків, цікаво, як моя шкіра на неї відреагує.

2. Skinbar Hyaluronic Acid & Avocado Oil Eye Cream

Придбала крем для контуру очей зволожуючий з гіалуронової кислотою і олією авокадо. Теж орієнтувалась на позитивні відгуки. Остаточні висновки робити рано, але перші враження позитивні. Крем добре зволожує, трохи охолоджує, зменшує набряки.

3. Skinbar Hyaluronic Acid & Niacin Face Tonic

На MakeUp зараз проходить акція. Я замовила крем і пінку від Skinbar на суму більше 350 грн, тож зволожуючий тонік для обличчя з гіалуроновою кислотою і ніацином отримала в подарунок. Теж перші враження позитивні. Запах не різкий, шкіру він тонізує досить непогано.

4. Mayur Raspberry Lip Sugar Scrub

Замовила скраб-пілінг для губ "Малинове праліне" від Mayur – і це любов. Добре скрабує губи, вони після нього стають м’якішими і з рівнішою текстурою.

5. Mermade Heat Protecring & Shine Hair Spray

Спрей-термозахист для волосся від Mermade теж взяла через хороші відгуки. Починаю тестувати, дуже цікаво спробувати.

6. Fanola Curly And Wavy Hair Shampoo

Новий шампунь для хвилястого волосся, також за рекомендаціями, зокрема мені сподобався відгук нашої Pilirina. Буду тестувати.

7. Artdeco Eyeshadow Base

Пробую цю базу під тіні, вона трохи густа, але наноситься добре. Колір тіней робить трохи яскравіше, вони не скочуються. Пізніше зроблю про неї допис зі свотчами.👌

8. Pierre Cardin Iconic-Eye Palette Eyeshadow

Мені ця палетка тіней сподобалася, за свої гроші, дуже непогано.

9. Puffic Fashion Beauty Blender

Набір спонжів у милому ведмедику-футлярі. Ці спонжики мені сподобалися, мʼякі, приємні, зручні.

Ось такі передноворічні покупки.

Дякую за увагу!💞