Агов, дівчата, прошу поради - дерматит шкіри голови

Бюджетний, безлужний, пахучий шампунь від La'dor

Взагалі я дуже люблю корейську доглядову косметику для шкіри обличчя, то ж вирішила поступово переходити до вивчення асортименту шампунів. Цей шампунь я придбала через позитивні відгуки і повелася ось на цей маркетинговий трюк з меганауковим поясненням "відновлює кислотно-лужний баланс, оскільки має рН 4.5". Проте дива не сталося.

Це мій перший корейський шампунь і повторювати його або замовляти більшу пляшечку поки не планую.

З плюсів:

+прекрасно піниться (хоча в описі вказано, що майже не піниться)

+ чудесний аромат

+відчуття свіжості

Мінуси:

- не заспокоює шкіру голову

Однак, якщо ви щаслива людина і взагалі не розумієте про який такий дерматит я тут вєщаю, то шампунь вам дуже сподобається.

А тепер по суті питання(:

Вже багато років я шукаю шампунь, який мав би суперсилу міг би позбавити мене від свербіжу через дерматит і постійно подразнену шкіру голову.

Я все ще продовжую вірити в диво, що знайду такий, який вирішить мої проблеми і позбавить мене лупи, а з нею і постійного фонового подразнювача мого настрою 🤯(хто розуміє про що я?).

Дуже прошу Ваших порад, адже втомилася тицяти пальцем в небо і кожен раз не вгадувати. Пробувала багато аптечних засобів, але все якось не складається.

Дуже дякую за увагу та поради❤️

Продукти для цього looks

Безлужний шампунь з pH 4.5