День народження ще не настав, а перший подарунок я вже отримала

Телефонує сьогодні мій курʼєр і каже: «хочу уточнити адресу», а я йому: «в смислєєєє, я ж нічого не замовляла?»

А потім як зрозуміла, від кого цей сюрприз 🥹

Це наша чарівна Ліля Zhukovka зробила мені такий подарунок до дня народження і коли я його відкрила, то буквально ледь не верещала від радості🥹

А все тому, що якось я Лілі казала, що трошки образилась на Mermade (так, по дитячому, але як є😂), бо вони ну майже всіііім відправляли подаруночки, а мені ні разу (((( а так хотілося спробувати їх цю доглядову лінійку, але в мене поки не було потреби в нових засобах, тож я чекала, поки все закінчиться, щоб зробити замовлення самостійно. І ось вчора в мене сталася пуста банка цикапласту, а тут така посилка з новим кремчиком, маскою і гелем від Лілі🥰

Вже встигла спробувати маску - вона мене підкорила своїм ультра-ніжним ароматом 💔

З одного використання поки рано робити висновки, але я протестую і потім детально поділюсь своїми враженнями.

Цей гештальт закритий, тепер чекаємо вихід сонцезахисту від Mermade, щоб замовити одразу його, крем-флюїд, в склад якого я закохалася і оновлені бальзамчики для 💋

Ліля, я тобі дуже вдячна за чудовий подарунок, це настільки для мене мило, цінно і приємно, що ти втілила мою хотілку 🥹 буквально сталося диво під Новий рік. Обіймаю, киця, тисяча цьомчиків тобі і маленькому Тимурчику від мене🫂

Дива трапляються, в мене настрій зранку піднявся на 120% 💖

Продукти для цього looks

Зволожуючий крем для обличчя
Всі відгуки (74)
Балансуючий гель для вмивання обличчя
Всі відгуки (84)
Ензимна маска для очищення шкіри обличчя
Всі відгуки (68)