Подарунковий бум продовжується

Назвати цей ранок добрим, звичайно, в мене язик не повертається. Перш ніж показувати подарунок, хотілося б сказати, що я дуже сподіваюсь, що у всіх все добре, всі живі і здорові. Київ, Дніпро, Харків, Запоріжжя, Львів, Одеса... невимовний біль. Бажаю всім, щоб залишок дня пройшов спокійно та без інцидентів.

Просидівши дві години в так званому "укритті" під час тривоги, по її завершенню я швиденько, гуськом побігла на пошту за посилкою від нашої бʼюті-космецевтки Тамарочки💙

Подівіться, що вона мені прислала: максимайзер від Catrice (мабуть Тома десь у коментарях підгледіла, що я його давно хотіла🤭), і зволожувальний крем Derma-E, який я так нахвалювала тут у своєму дописі.

Він такий компактний, якраз вчасно до нашої сьогоднішньої поїздки до батьків, щоб я взяла його з собою.

А максимайзером я, звичайно, вже встигла намазюкатись🤭 в мене немає макро-лінзи, тому камера не передає ці чарівні мʼятно-голубі блискітки в засобі. Пекло аж у роті, губи червонющі 🤪 Але я мазохістка і такий ефект обожнюю.

А ще Тома, звичайно, написала мені милу листівочку, текст якої я тут не публікую 🥹

Дякую тобі, моя люба, за чудовий подарунок, який трошки скрасив цей жахливий ранок і подарував мені щиру посмішку. Дуже, дуже приємно, обіймаю 🫂

Але на цьому подарунковий спам не завершується, не думайте 🙈 я буду хизуватись ще подарунками від інших моїх бʼюті-подружок, яких ви всі тут добре знаєте ❤️

Продукти для цього looks

Catrice Volumizing Extreme Lip Booster
Всі відгуки (30)
Зволожувальний денний крем
Всі відгуки (9)