Розкішний подарунок від головної парфоглядачки клубу

Я сьогодні набридну вам зі своїми подарунками, але я ж не можу це не показати і не похизуватися🤪

Здогадалися, про кого йде мова в заголовку? Звичайно, це наша alena.rosee, яка вчора відправила мені цей чудовий бокс, а сьогодні я вже забрала його.

Подивіться тільки, як святково Альонка все упакувала в подарунковий папір, це був прямо квест для мене, коли я все відкривала, бо з кожним папірцем бачила новий продукт.

Влучання Альони по ароматам просто 🎯, бо всі мені сподобались 💯(не відкривала тільки Mugler ще). Новинка від Prada - Paradoxe - це просто вааауууу, я і очікувала, що аромат буде божественний, але не очікувала, що він у мене так швидко з'явиться на затест. Я була дуже рада його побачити в подарунку🥰 це прям солодкий, тягучий вибух, але він не душить. Звичайно, я вже ним напшикалась і сиджу в кайфі🤩

Ambassadora - це теж розкіш, дуже зайшов, я вже сказала Альоні, що буду в ньому зустрічати Новий рік, такий він святково-шикарний. Так в моєму розумінні пахне розкішна жінка)) короче мабуть в мене два нових фаворита з'явились тепер, на які доведеться збирати гроші😂

Багато семплів різних брендів, зокрема популярна олійка Нюкс, яку я ніколи не пробувала, буду мазюкатись нею після душу ввечері🥰 а ще парфумований дезодорант Perlier, який було вирішено використовувати в якості місту для тіла, бо він дуууже насичено-ароматний, пахне ніжно, квітково, думаю на літо це буде для мене шикарний варіант (або знову ж таки після душу пшикатись, щоб бути пахучкою).

Короче стільки всього цікавого Альона мені надіслала, я з нетерпінням буду все пробувати і розповідати🥰 дякую тобі, люба, бокс реально дуже крутий і ти ідеально попала в мої вподобання)) Обіймаю тебе міцно і бажаю найкращого Нового року❤️ дуже приємно було отримати від тебе це ароматне привітання🤩сподіваюсь, в 24 познайомимося особисто💋

Я прям "зізда" в цьому році, як мене назвала Ліля, стільки уваги, що я в шоці і дуже розчулена, адже знаю, що мене чекають ще подарунки, і це щось неймовірне, скільки емоцій дарують такі посилочки🥰

Продукти для цього looks

Чудова суха олія "Флораль"
Тканинна зволожувальна маска
Комплекс антиоксидантний
Нічна сироватка для обличчя
Prada Paradoxe
Gisada Ambassadora