Відповідальна розпаковка)

Я теж не втрималась і захотіла зробити розпаковку такого крутого подарунку 😍.

Дякую MakeUp Club, усій команді, що стоїть за цим крутим проєктом та його функціонуванням, дякую дівчатам у клубі ❤️.

Оскільки я одна з останніх роблю розпаковку, тому можете просто подивитись відео 😄.

Що було у цій чарівній коробці?))

Burberry Her Elixir de Parfum 10ml, у просторі цей аромат звучить солодкою ваніллю з полуницею з лише однією такою ноооткоооою.... йоду. А от на мені... солодке та смачне поєднання псує йод, який я чую з розкриттям аромату все більше і більше, а під кінець лише він і залишається. Тому цей красивий флакон я запхала назад у красиву коробочку і поставила відпочивати з надією, що ситуація покращиться.

Mauboussin Pour Lui Cristal Oud Shower Gel 100ml, поки чую лише корицю, аромат такий гучний і буде дуже цікаво застосувати його за призначенням 🥰.

Talika Hydration Intense Face & Eye Kit, набір з двох масок та патчів під очі, просто скарб 😍. Масочки я люблю, хоча тканинні давно не використовувала, а тепер маю знак, щоб зробити собі день релаксу)).

І ще раз дуже дякую за такий подарунок та підтримку ❤️. Усім мирної та спокійної ночі ❤️.

Продукти для цього looks

Mauboussin Pour Lui Cristal Oud Shower Gel
Burberry Her Elixir de Parfum
Набір