#birthdaydragonmakeupparty Зустрічаю Новий рік і вітаю Карину з днем народження!

Привіт усім! Отже, кому олів'є з холодцем, а мене запросили на найкрутішу birthday party року 🥳 Кариночко, вітаю тебе з днем народження! Радості, натхнення, світлих людей поряд! ❤️
Рік Дракона - це рік нашої Карини, тож з'ясуємо детальніше, хто ж такий цей таємничий дракон. У далекосхідному фольклорі дракон - добрий персонаж, мудрий наставник. У китайських, корейських та японських легендах дракони здебільшого зображені у ролі повелителів водойм, а в японській національній релігії шінто (синтоїзм) є бог-дракон. Побачити дракона - це хороша прикмета і символ удачі. До речі, слово "динозавр" японською складається з ієрогліфів "страшний" і "дракон", отже, навіть у мові відображене сприйняття дракона як доброї істоти. І доброта, і розум - ці риси драконів чітко бачимо у вдачі нашої красуні Карини 🥰 Тож я просто не могла не відгукнутися на її запрошення на свою круту онлайн-вечірку! Отже, для створення свого образу я (людина, яка з декоративкою не дружить узагалі):
🎉 Помила голову. Для мене це серйозна процедура, яку я роблю тільки напередодні важливих подій.
🎉 Позичила у подруги яскраву помаду (на Мейкапі цього бренду немає).
🎉 Використала блискучі зірочки і двосторонній скотч.
🎉 Начепила намисто з бісеру.
🎉 Вивчила редагувальні можливості свого телефону, щоби прибрати незастелене ліжко і розкидані речі на фоні.
Ніби вийшло пристойно 😅
Люба Карино, ще раз вітаю тебе з твоїм святом!
Дівчата, з прийдешнім вас Новим роком! Нехай він буде кращим, ніж попередній! Усіх обіймаю! 🤗

Продукти для цього looks