Вітання від головної киці Makeup Club

Привіт! Якщо ви хотіли побачили тут аестетік фото, то їх не буде 😂 останні дні у мене шалені і сьогодні контєнт буде "як є", на фоні квітів і підвіконня, бо чесно кажучи я дуже втомилась)))

Але вчора ввечері забрала два пакуночки (які чекали на мене в поштоматі ще З МИНУЛОГО РОКУ), один з яких був від нашої красуні Жені ❤️ (про інший розкажу сьогодні ж, не переживайте😂)

Коробочка була доволі важка, я по дорозі додому все йшла і маялась, що ж там такого Женя придумала?) А потім відкрила коробку і побачила цю смарагдову стрічку, ну подивіться яка гарна ✨ вона вже знайшла своє місце на полиці з іншими стрічками, які я зберігаю.

По-перше, в коробочці була дуже мила листівка з великою кількістю приємних слів, від яких я, звичайно ж, була буквально отака🫠 бо такі речі мене ну дуже розчулюють і милують ❤️

Також були смаколики, які ми з коханим "утилізували" одразу ж😂 він сказав, що йому подобаються мої подружки з мейкап клабу, бо вони дарують смачні штучки😂

І переходимо до пакунку. Тут у нас герой - міцелярна вола і тонік Simple, які Женя шукала для мене прям перед Новим роком і це взагалі 🥺 міцелярку я так давно хотіла спробувати, адже судячи з відгуків, вона максимально класна. Також заспокійливий тонік (булемо пробувати) і бальзамчик для губ - це завжди потрібна штука для моїх сухариків. Такий рожевий і дуже смачно пахне, памʼятаю, як Женя про нього добре відзивалась і я хотіла собі його колись взяти, але вона мене випередила 💕 звичайно я вже на ніч мазюкала ним губи і перші враження хороші, бальзамчик приємно відчувається на губах і огортає їх, але в той же час він доволі легкий, люблю подібні текстури, тому він піде в розхід у мене 😌 тим паче в мене зараз є посилена проблема сухості губ, іноді буває аж до тріщин.

І ще один засіб, з яким попадання 100% - баттер для тіла від Liora, який не повірите, але я ТЕЖ ХОТІЛА)))) я вже знаю його текстуру, аромат кокосу обожнюю в засобах саме для тіла, і мій нинішній крем скоро закінчиться, тож всі співпало і тепер я буду кокосова дівчинка 🥥

Женя, дякую тобі за подарунок і за приділений мені час, це дуже цінно так приємно 🥰 я така щаслива від всіх цих коробочок, а мої полички вже ломляться від подарованих засобів, яких мені вистачить на рік вперед😄

Шлю тобі свої віртуальні обійми і цьомчики, наша френдлі-киця, і дуже дякую, мені все неймовірно сподобалось 😘 цьомчики тебе в обидві щічки 💕

Продукти для цього looks

Міцелярна вода
Заспокійливий тонік для обличчя