На десертик

Це останній, точно! Цей подарунок був якраз таки очікуваний😂, але від того не менш емоційний і радісний❤️ Цю коробочку (коробочку? коробищу!) мені прислала моя люба подружка Оля Пришелець, яку ви всі прекрасно знаєте.

І перш за все я хочу показати не подаруночки, а розповісти про нас. Ми з Олею знайомі, виявляється, вже 10 років (у нас виходить річниця в 24му))) Вона колись стала мені "соломинкою", за яку я трималась в новій школі, і за це я їй буду вдячна завжди.

Не дивлячись на те, що за останні 6 років ми зустрічалися всього два рази (доросле життя,ага), ми все одно спілкуємось щодня і сподіваюсь, що хоча б такий звʼязок у нас завжди буде ❤️

Я можу вам багато розповідати про Олю, але ви все одно не зрозумієте, яка це класна, дотепна, красива, розумна і цікава людина, поки не дізнаєтеся її особисто.

Про подарунок: ну щедрість - це ще одна позитивна риса Олі, ви і самі бачите)))

Тож що ми тут маємо:

♻️олійки від NYX - аж цілих три відтінки! Я спочатку думала, що буде один, потім так склалося, що я знала, що їх буде два, але загалом їх аж три і це шок, найбільше хотіла that’s chick. Я цю олійку дуже люблю, вона чудова 🫶🏻

♻️плампер Catrice з чилі - вийшло так, що я їм дуже давно марила, але не купувала, бо в мене було багато продуктів для губ. І Оля про це знала, тому вона мені його подарувала (а до цього Тома теж мені прислала такий в іншому кольорі). Взагалі не дарма я марила цими пламперами, вони обидва 💔 реально варті того. Вже протестувала обидва і є що сказати про них, вони трохи різні, тому мабуть і дописи про них будуть різні, але ще подивимось.

♻️румʼяна essence bouncy blush з серії Міккі Маус - на фото освітлення не дуже і погано видно відтінок, але він персиковий з золотом, а ще продукт має прикольну текстуру) трохи ними покористуюся і зроблю огляд, ну і як я люблю казати: РУМʼЯН БАГАТО НЕ БУВАЄ. З відтінком попадання 100% взагалі, Оля знає, що я люблю🙊 (лукс як завжди переплутає всі фото і вони будуть в хаотичному порядку, а не в тому, в якому я їх додавала)

♻️бальзам LRP Lipikar - я його обожнюю дуже сильно, тут нічого сказати більше, він просто вауууууу, і взагалі я не очікувала, що він тут буде, планувала купувати його собі ось-ось, тому дуже дякую Олі💙

♻️сироватка Geek&Gorgeous aPAD з похідним азелаїнової кислоти - теж хотіла її, але карти склалися так, що Олі вона не підійшла і вона мені віддала аж повну банку, я вже почала використовувати, дуже цікаво, як вона буде діяти;

♻️косметичка Lamel - ну тут теж💔, я колись пожалкувала що не замовила її і звісно ж ОЛЯ МЕНІ ЇЇ ПРИСЛАЛА)))) ви розумієте яка це увага і турбота??? Просто 💔

♻️гідрофільний бальзам Clinique - про нього я вже розповідала колись, дуже хороша штука, без запаху, гарно змиває макіяж;

♻️звичайно ж семпли ароматів: Ganymede та Ghost in the Shell - обидва мені сподобались, вони дуже носибельні і як на мене «повсякденні», детально розповім згодом;

♻️купа, купа пробників - всякі кремчики і сироватки; найбільше мене зацікавила серія з ретинолом Doctors, сьогодні буду пробувати на ніч. Я ще всі пробнички перемила (та й косметику теж, я взагалі мию всі нові засоби завжди і оброблюю антисептиком - хіба не всі так роблять?) так от, коли я скинула все в миску і пішла мити, хлопець сказав, що в мене не все ок з головою😂 а я думаю що ок😂

♻️міні спф Lancaster - зовсім з ним не знайома, ще не відкривала і не пробувала, не знаю, які там фільтри - поки почекає свого часу, бо зараз в якості спф у мене крем Irena Eris.

Короче, тут така кількість цікавинок і взагалі запаси на рік вперед буквально тільки з цієї посилки, а ще були й інші. Тому дівчата, дякую вам, ви мене тааааак спонсорували, що я навіть не можу одночасно відкрити всі засоби, хоча в мене прям «чешеться» все спробувати 😂 але просто неможливо використати все, якщо одночасно відкрити, а я так не хочу. Тому всі затести будуть відбуватися поступово. Але ідей для дописів у мене теж до наступного др тепер.

Ця посилка взагалі в саме серденько, дякую ❤️

Продукти для цього looks