Веганський баттер для тіла - моя нова любов

Впевнена, що ви помітили, як я люблю догляд за тілом, а особливо крема та баттери 🥰

З польським брендом Bielenda я раніше не була знайома, хоча чула про нього здебільше позитивні відгуки. Тож вирішила розпочати своє знайомство саме з баттера, всього їх в серії "Vegan friendly" 5 ароматів з різними текстурами: авокадо🥑 (такий як у мене, апельсин🍊, кокос, буріті та каріте).

Баночка округла, пластикова, кришка бляшана (металева).

Склад у засоба дуже гарний (нажаль не всі баттери в цій лінійці з таким гарним складом). Основними та активними компонентами можу виділити: олія авокадо, соєва олія, масло ши, гліцерин, рослинний вазелін, віт. Е, бетаїн, токоферола ацетат та глюконолактон (природній антиксидант, зволожує).

Аромат дуже приємний, такий свіжий, нагадує тропічні фрукти (не нав'язливий).

Текстура вершкова, густа, але добре розподіляється по шкірі (прям тане при контакті з теплотою шкіри).

По ефекту: дуже добре зволожує, живить, прибирає відчуття сухості та стягнутості, зменшує лущення та пом'якшує шкіру.

Поглинається за кілька хвилин (не залишаючи відчуття жирної плівки), роблячи шкіру оксамитовою на дотик.


Використовувала його 1-2 рази на день (за потребою), не хвилюючись за безпечність складу, бо в цього засобів він мені дуже подобається. Можу навіть сказати, що він стане прекрасною альтернативою більш дорожчим засобам 👍🏻 Якщо ви в пошуках гарно працюючого баттера для сухої шкіри з безпечним складом, дуже раджу спробувати саме цей💕

Тепер дуже хочу спробувати баттер з буріті та апельсином, там бачила такі ж щільні текстури і складові 🫰🏻

Продукти для цього looks

Масло для тіла "Авокадо"