Подарунки від друзів на свята

Дівчата такі дівчата ,знаючи що у кожної і так багато косметичних засобів, ми все одно даруємо одна одній разом з подарунком косметику 🤣

В цей раз мій улов 😅

Antonio Banderas Her Secret Desire і Calvin Klein IN2U Her парфуми від моєї коханої Demchenko Alina ❤️втягує в свою парфумну секту і знайомить мене з новими ароматами.

База під тіні GlamBee Keeper Transparent Eyeshadow Base ,це буде моя перша 😅бо я ніколи не користувалась базою.

Палетка хромових пігментів GlamBee My Wings Chrome ,ох виглядають шикарно вже руки чешуться затестити цю палетку 😁

Гель-слайм для душу Lovit від SomovaFM❤️ з шикарним ароматом дині 😍

UTerra Native мус для тіла з ніжним ягідним ароматом і ELEMIS Modern English Rose Body Cream з ароматом троянди, засоби для тіла дуже актуальні для мене в холодний період року тож їх багато не буває))

Bjorn Axen спрей Heat Styling Protection термозахист який живить волосся та захищає його при температурі до 220°C під час гарячих укладок.

Та мультитаскер від українського бренду Unico у відтінку Sense і два пробнички інших відтінків💔Люблю засоби які можна використовувати по різному🙃

Продукти для цього looks