Пінка з ароматом ,,Bubble gum" Mermade

Раніше я не користувалась подібними пінками для душу, тому побачивши цю милоту, одразу ж собі замовила. Й тепер після тестування можу поділитися своїми враженнями.
Перше, що мені сподобалось, це дизайн пінки. Ну дуже я люблю все таке миленьке та гарненьке. Також пінка має хороший склад: 1) Сік листя алое – надасть шкірі необхідне зволоження, заспокоїть та відновить її;
2) Гідроксиетил Сечовини – запускає процес відновлення НУФ (натурального зволожуючого фактора), що повертає шкірі пружність та позбавить сухості. Шкіра знову стане гладкою та шовковистою;
3) Пантенол – заспокоїть роздратовану шкіру та зніме почервоніння, додасть шкірі здорового сяйва.
Ще дуже потішив колір самої пінки, такий гарний блакитний. Щодо текстури, то вона приємна, легка, як хмаринка. Після використання пінки, шкіра стає ніжною та зволоженою, й дуже-дуже приємно пахне, але, на жаль, аромат швидко зникає (це, на мою думку, єдиний мінус).

Отже, приймати душ з цією пінкою одне задоволення, й я вже придивляюсь до інших ароматних пінок🥰.

Продукти для цього looks