Спасіть моє волосся після цього філеру від Masil

Привіт! Так багато зустрічаю магазинчиків, які просто тоннами продають того корейського Masil. Вирішила і я замовити собі на пробу 8-секундну маску (знаю, що не 8 секунд її треба тримати😂), а також ампульний філер для волосся. Від маски взагалі не було жодного ефекту. А от ампулу я пам'ятатиму довго...

Отож, змішала її з водою 1:1, утворилась така собі біленька кремоподібна масочка (аналогічна, як філери Ладор, Фармстей). Нанесла, тримала 15-20 хвилин. При змиванні волосся було наче приємне, не запідозрила нічого. Але як почала робити укладку феном та просушувати локони... Була думка піти ще раз помити голову 🥴 По-перше - волосся майже не прочісувалось. По-друге - довго висушувалось і було сухим. З приємного це тільки аромат. Ніякого об'єму та розгладження я не побачила. Взяла мамин кремовий спрей-термозахист Loreal Elseve Color Vive і трішки поправила цю халепу. Пом'якшила ним волосся та полегшила розчісування, бо просто сплакатись можна було. Тож, я вже більше не викидатиму грошей на Masil. Напевне, мені воно просто не підходить і для волосся ці продукти без толку.