Боксик на тестування із засобами від Inebrya вже у мене

Нарешті довгоочікуваний боксик із засобами для волосся із нової серії «Sheсare Glazed» від Inebrya вже у мене!

Взагалі, я дуже люблю цей бренд та неодноразово купувала його продукцію. Коли вийшла нова лінійка засобів для «глазурування» волосся, звичайно ж, виникло бажання спробувати ці новинки. Видно, посил у Космос був правильним))) і ось – я щаслива власниця тестувального набору)

Перш за все, величезне ДЯКУЮ командам Makeup Club та Inebrya за чудові конкурси та можливість протестувати нові засоби!❤

Не тягнутиму довго кота за хвоста та показую вміст боксу😁:

1. Шампунь для блиску волосся з ефектом глазурування Inebrya Shecare Glazed Shampoo (300 мл);

2. Маска для блиску волосся з ефектом глазуруванняInebrya Shecare Glazed Mask (250 мл);

3. Рідкий кондиціонер для фарбованого волосся Inebrya Shecare Glazed Instant Liquid Shine Conditioner (250 мл);

4. Краплі-флюїд для блиску волосся з ефектом глазуруванняInebrya Sheсare Glazed Fluid (50 мл).

Всі засоби повнорозмірні. Флакончики неймовірні – все таке естетичне та рожеве) А запах який у цієї серії! Ммм… дуже приємний та солоденький.

Одним словом, я у захваті!🥰

Приступаю до тестування, тож скоро чекайте детальний відгук на новинки)

Всім гарного та спокійного дня! Цьом!😘