Свіженькі міні покупочки

Зробила невеличке замовлення на 35€😆
Взагалі треба було купити спрей для волосся, але про крем і олійку я вже деякий час думала, вирішила шо треба брати

🍨Milk shake leave in conditioner - по відгуках хороший, довго обирала. Пакування таке тонке, навіть не повністю тримає форму пляшки, але наче непогано. Спробую скажу більше

🪻Sol de Janeiro body cream - крем для тіла з нової серії 59. Спрея не було на момент замовлення, та і я не ризикую брати щось парфумерне без живого затесту. А маленький кремчик зайвим не буде. Аромат солодкуватий свіжий, більш квітково-цукровий. Відрізняється від 62 та 40. В нотах зацукорена фіалка, ванільна орхідея та сандалове дерево. Як крем чудовий, густий, має бути поживним. Ну і сама баночка така гарненька

🌿Essence juice bomb lip oil - новий вигляд відомих блисків в тюбиках. Як побачила в бьюті новинах, одразу захотіла саме цей. Коштує 2€ за 2,4мл. В мене відтінок 04, але вони всі прозорі приблизно. Аромат м'яти, маленький аплікатор, та я сам флакон малесенький. За текстурою густий як для олійки, але я таке навіть більше люблю

Продукти для цього looks

Незмивний кондиціонер
Всі відгуки (2)