Рум’яна Lamel FLAMY- гра текстур

В коментарях під попереднім дописом крутиться тема про подібність відтінків румян в перевипусках колекцій🤔

Я маю небагато румян від Lamel: одні кремові в тюбику та персикові з колекції Hope. Проте їх відтінки відрізняються від новинок FLAMY. Текстура рум’ян Hope мені дуже сподобалась і я вже розуміла, що хочу їх рожевий 401 відтінок. Аж тут нова колекція, з подібним кольором. Тому я відправилась в магазин знову свотчити та порівнювати. І маю що вам сказати і показати😊

Рожеві відтінки дійсно дуже подібні, майже ідентичні (на свотчах це добре видно) але представлені в різних текстурах:

  1. FLAMY 401 CHILLY - гелево-пудрова формула.
  2. HOPE 401 CHERRY BLOSSOM - кремово-пудрова текстура.
  3. CHEEK COLOUR 406 PITAYA - сухі рум’яна.

Другий відтінок представлений в колекції FLAMY також має родича з попередніх випусків:

  1. FLAMY 402 FLASH - гелево-пудрова формула.
  2. CHEEK COLOUR 407 APRICOT - суха текстура.

Варто зазначити, що всі згадані рум’яна дуже пігментовані.

Тож мої висновки такі:

  • шкода, що кольори дублюються з колекції в колекцію. Впевнена, дівчата які обожнюють рум’яна хотіли б бачити нові відтінки. Я, наприклад, хотіла б щось соковито-ягідне;
  • але в цій ситуації можна виділити і плюси, якщо ви тільки формуєте косметичку - маєте гарний вибір текстур👌

P.S. Щодо мене і мого бажання придбати рожеві рум’яна - я залишилась на роздоріжжі між FLAMY і HOPE💕

Продукти для цього looks