Тепер і я тішуся доглядовим боксиком!)

святковий допис у чудовий день 🎉

Нарешті я зайшла час, щоб забрати свій подарунковий боксик із засобами Inebrya з нової серії 😍 Я так його чекала!!!

На рандомі мені ще ніколи не щастило, і от я вперше встигла написати коментар однією із 15ти перших дівчаток 😁

Та передусім я хочу нагадати усім, що сьогодні День народження у неймовірно дівчинки Клубу - Оксани К. 🌸 Це неймовірно світла, добра, розумна і талановита красуня! І повірте, я знаю про що говорю!) Усім, хто ще не читав/не підписаний на неї, наполегливо раджу це зробити 😉

Отож ми усі вітаємо тебе, шалену кількість найкращих побажань для тебе, Оксанко ❤️

Тепер щодо боксику) Запаковано усе було у 2 коробочки. Прям усе як я люблю, інтрига зберігається до кінця 😂

У ньому всього 4 засоби:

• шампунь для блиску волосся з ефектом глазурування;

• кондиціонер (спрей) для блиску волосся з ефектом глазурування;

• маска для блиску волосся з ефектом глазурування;

• краплі-флюїд для блиску волосся з ефектом глазурування.

Щиро дякую команді Мейкап Клубу за надану можливість протестувати такі чудові засоби 🫶🏻 Цей бокс - один із перших виграшних, тому обов'язково запам'ятається)) Тим паче я впевнена, що продукція неймовірна, адже багато майстрів по догляду за волоссям радять його 🥰 Тому це дуже і дуже крутий подарунок!!!

З брендом я ще зовсім не знайома, тому мені надзвичайно цікаво і прямо вже кортить тестувати! Чим уже сьогодні ввечері і займуся!)

А ще я сумую за клубом, за написанням відгуків. Однак всього за пару днів я повернуся 😊

Усім чудового і сонячного дня 🌞