SPF який переміг Beauty of Joseon в світовому рейтингу або просто Skin1004 Madagascar Centella Hyalu

Нещодавно я писала пост про топ 1 посеред санскрінів в 2023 році https://club.makeup.com.ua/looks/27670/ , але десь під кінець року його замінив Skin1004 Madagascar Centella Hyalu і як на мене це цілком оправдано. Чому? поговримо далі

🟢 перше і що на мою домку досить важливе - це упакування, тут ми можемо помітити зручний дозатор, який дає нам тільки потрібну кількість засобу. Бо з попереднім (від BofJ) в мене була ситуація, що його у вазілі його десь прижало і він почав видавлюватися через кришку. Спочатку я злякалася і подумала, що він взагалі тріснув, але потім перевірила і він був цілий. Тож мій вам висновок, не притискайте ніде санскрін від BofJ. До чого я це все? Бо поруч лежав спф від Skin1004 і він почував себе прекрасно.

🟢 текстура тут ще трішки легша за попередній, що для багатьох може бути більш комфортнішим. Вони ну дуже схожі)

🟢 об'єм у них ідентичний по 50 мл

🟢 в складі сучасні стабільні хімічні фільтри, в обох однакові

🟢 також вони обидва мають в складі ніацинамід

Ще раз повторюся вони ну дуже схожі, з мінімальними розбіжностями.

Як на мене це два успішних брати, які змагаються хто краще. Але я думаю в кожного вибір буде індевідуальний, а хтось не зможе обрати любимчика так, як і я)

Ви на чієму боці?

Продукти для цього looks

Набір
Всі відгуки (9)