Вечірня розпаковка

Це пост-подяка Zhukovka 🌸, вона теж вирішила зробити подарунок до мого дня народження, а виставляю розпаковку вже мало не на іменини 🤭 Дуже дякую тобі за чудовий подарунок, тут стільки скарбів від мого вже улюбленого бренду декоративки Lamel 😍

Хоча посилку забрала ще вчора, а розпакувала ще трішки раніше, це вийшов мало не нічний лукс)) Так-так, мені теж бракує часу у добі 🤷🏻‍♀️

І уявляєте, наша Ельфійка точно щось начаклувала і обрала саме те, що я ніколи не пробувала! ✨️ У нашому Клубі панує магія 🪄.

Звичайні олівчики Lamel я колись брала у подарунок, але сама не пробувала, ще мала на меті)) Про олійку від Lamel сказано вже багато, і я хочу хоча б трохи використати попередню, щоб відкрити цю і зрозуміти, чому їх так хвалять) А ще помад мало не буває, особливо від Lamel 😉 І найголовніша зірочка нашого клубу – пудра, яку мають просто всі і тепер я також 🥰.

Дякую усім за прекрасну атмосферу у клубі, підтримку челенджу, теплі слова та турботливі подарунки, усіх обіймаю ❤️. А Zhukovka 🌸 щиро дякую за чудовий подарунок, який продовжує атмосферу свята)) ✨️

Усім дякую за увагу та спокійної ночі ❤️.