Пробник Issey Miyake A Drop D'Issey Essentielle

Такий цікавий пробничок мені якось поклали до замовлення. І так, це не комфортний формат для затесту, адже щоб нормально протестувати аромат на собі, його вистачає на 1 раз. В середині під цією маленькою "кишенькою" на картонці, є трішки такої гелевої конситеції. Після відкриття вона присихає і відчути знову аромат можна лише з неї.
Стійкість тут була не велика, на зап'ясті до 3х годин, і аромат звучав близько до тіла, трішки плоско.
Сам аромат свіжий, я б сказала, що він підходить до офісу, адже додає легкості та при цьому нікому не заважає.
Які ноти тут присутні:
Верхня нота: зелене листя, і так воно дає свіжість, мов свіжі весняні, щойно зелені листочки взяти до рук.
Середні ноти: водяні ноти і бузок, якого я тут не чую. А от водяні ноти разом із листям якраз і утворюють тут таку несподіванку, яку я одразу почула у цьому ароматі: свіжий, зелений... огірок 🥒.
Кінцеві ноти: магнолія та мускус, з яких я десь чую чистий відгомін магнолії, десь на фоні, але все ж водянистість огірка разом із зеленим листям всю увагу перебирає на себе.

Не знаю, чи формат пробника вплинув на мої відчуття, але так, для мене це аромат першого весняного зеленого листа та свіжого, щойно зірваноного з грядки та розрізаного огірка. Від огірка тут ця водянистість, а від листя основа свіжості.

Продукти для цього looks