Кровавий пілінг від The Ordinary . Його бюджетний український аналог

Упакування : невелика баночка із матового товстого скла. На ній біла етикетка з основною інформацією про засіб.

Як я його використовую:

Наношу на шкіру руками. Капаю трохи на лоб, щоки, підборіддя, а потім обережно розподіляю пальцями по всьому обличчю, уникаючи губ та тонкої шкіри навколо очей.

Завжди лише на суху шкіру – це важливо! Я вмиваюся, чекаю на повне висихання шкіри і тільки потім використовую засіб. В іншому випадку є ймовірність опіку, подразнення шкіри.

Залишаємо його в такому вигляді на 10 хвилин (не більше).

Спочатку пілінг може трохи поколювати, щипати шкіру. Триває це не більше 20-30 секунд. Після всіх 10 хвилин він абсолютно не відчувається на шкірі, тому головне в цей момент - не забути його змити!

Змиваю великою кількістю води. Після використання зволожуючий тонік і крем. Шкіру потрібно добре відновлювати та зволожувати після використання цього засобу.

Після використання можуть бути невеликі почервоніння шкіри, які пройдуть за 10-20 хвилин. Це буває або на чутливих ділянках, або на місцях із запаленнями.

Що я отримала після місяця використання?

Дрібні висипання проходять швидше, ніж зазвичай.

Застійні цятки світлішають і з часом зовсім зникають.

Тон шкіри вирівнюється, колір стає одноріднішим.

Найбільше мені подобається робота засобу з рельєфом шкіри. Шкіра вирівнюється, стає гладенькою.

У сестри спробувала такий же пілінг від українського бренду, і твердо можу сказати, що вони ідентичні і ціна в нього приємніша🙂

Продукти для цього looks