Неочікувано забавний подарунок від @Комарницька Тамара

Вчора я виставила пост про нові плампери від Мейбелін, які мені візуально сподобались, але побоялась їх купувати. В мене був доволі таки неприємний досвід від використання Lifter Gloss, тому й це стало причиною не брати його у свою колекцію.

А сьогодні я отримую аж цілих 2 повідомлення від Тамари, в яких вона мене і привітала і перепрошувала за подарунок. Сказати, що я була в шоку, нічого не сказати. Адже посилка навіть не попала до мене в руки, а за неї вже просять вибачення! 😅

Потім я звʼязалася з головною інформаторкою дівчатам про мої бажалки, Кариною. І тут все стало ясно ахахаха. Карина забула, що в мене алергія на ці блиски, або це був її хитрий план, як отримати блиск без знижок (жарт). Пробачимо її за це, вона не зобовʼязана памʼятати все. 🖤

І ось, пакуночок у мене. Відкриваю, а там нереальної краси плампер, саме того кольору, який мені подобається. Як тут не вірити в магію клубу?  В мене блиск відінку 008 - Hot Honey. І він дууууже нереальний! Цей колір, ці переливи... просто в серце! ❤️‍🔥

Плюс там були смачнющі конхфетки та приємна листівка. 🥰 Дякую, я ледь тримаюсь аби не зʼїсти все! А ще моя внутрішня паспортистка знову лікує, бо у Тамари дуже красивий почерк. І так, для мене це важливо, бо ви б бачили як люди пишуть свої ПІБ, а потім ще жаліються, що в базу вони потрапили якось не так. Але досить про мою колишню роботу.

Дякую, Тамаро, за такі теплі слова! Дякую за те, що подарувала мені те, щоб я ніколи самостійно не купила! Дякую за те, що твій подарунок задав темп мого дня та однозначно зробив цей день! І в цілому дякую тобі за те, що зʼявилась в моєму житті! 🖤

А ще дякую Карині, бо без неї не було б в мене такого красивого блиску!

Чекайте на ще один пост сьогодні.

Продукти для цього looks

Maybelline New York Lifter Plump
Всі відгуки (109)