Мої останні покупки з Мейкап та спонтанна палетка

Привіт! Минулу покупку з Мейкапу я не показала, тож об'єдную два замовлення та розповідаю, що ж я собі прикупила. Перш за все: засоби по догляду за волоссям. Фарба не мені, а мамі, бо я ж фарбуватись в темне не буду 😁 Кондиціонер Pantene взяла для пари до свого шампуню. Вирішила згадати студентські роки та вернутись до цього бренду. Волосся блискуче та об'ємне - а що ще потрібно? Також взяла щітку для масажу шкіри голови. Добре б було знов якийсь ще скрабик ніжний знайти. Закінчила золотисті та рожеві капсулки Ellips та дуже хотіла спробувати цю серію Балі. Виглядають прикольно та професійно 😁

Далі особистий догляд: олійку для кутикули взяла під впливом дівчонок по роботі. Вони там теж усіляким мастяться, а я подумала, що мені б не зашкодила така штучка. Обрала бренд Colour Intense із ароматом анансика. Боже, як воно пахнюкає класно! Я в захваті. Далі - патчі під очі. Не бачу загалом в них сенсу, тож взяла щось простеньке та дешеве (аби було чим побалуватись, коли згадаю раз півроку). Хоч у мене є патчі за 45$ (GenSkin), різниці поки між ними не побачила 🤣 Охолджують, легко зволожують, прибирають набряк, якщо він є (бо хтось дуже любить чаю напитись наніч). Ну і куди ж без гелю для інтимної гігієни від Зеленої Аптеки. Великий об'єм і дуже низька ціна як за такий шикарний продукт. Вона мені підходить найбільше, тож люблю та обожнюю🙏🏻

А щодо нової палетки тіней скажу так: це я викупила у подруги, яка сама ж мене й підмовила до покупки вчушви, що я дуже мріяла про таку 🤣 Я швиденько глянула свотчі, подивилась на ютубі порівняння з палеткою Pat McGrath і подумала: чому б не закрити ще одну давню хотілку? Палетка Revolution Pro Night & Day ходова, має запечені природні відтінки за виключенням синього та золотистого. Вона як на денний, так і на вечірній макіяж. Тож, лишньою в моїй колекції точно не буде.

Stay tuned, як то кажуть. Та до нових зустрічей💕