Мої враженнями від бальзаму для губ ,,Magic Unicorn" Mermade

Мої враження від оновленої версії бальзаму для губ ,,Magic Unicorn"🦄
Дизайн:

Бальзам має дуже гарне, яскраво рожеве пакування з гарненьким єдинорогом. Мені весь час хочеться милуватися цим бальзамчиком.
Аромат:
Дивлячись на цей бальзамчик, я думала, що аромат буде дуже солоденьким. Але аромат виявився ще кращим. Адже бальзамчик пахне солоденько, але з дуже приємною кислинкою. Мені аромат нагадує желейних черв'ячків з кисло-солодкою посипкою, які в дитинстві я просто обожнювала. Але якщо черв'ячки все ж трішки мають запах хімози, то з бальзамом все навпаки: аромат дуже й дуже приємний.
Склад:
Бальзам має доволі хороший склад: Caprylic/Capric Triglyceride, Cera Alba, Synthetic Beeswax, Isopropyl Palmitate, Olea Europaea Fruit Oil (оливкова олія), Prunus Armeniaca Kernel Oil (олія абрикосових кісточок), PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Glyceryl Rosinate, Olea Europaea Oil Unsaponifiables, Aqua, Parfum, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Panthenol, Sodium Saccharin, Linalool, Amyl Cinnamal, Limonene, Geraniol.
Властивості оновних компонентів:
1) Оливкова олія - ​​цінна олія, багата на антиоксиданти. Зволожує шкіру губ, доглядає та відновлює їх.
2) Олія абрикосових кісточок - надає губам природного блиску, живить їх і захищає від впливу вітру та холоду.
3) Plantasoft – рослинний комплекс, який за своїми споживчими характеристиками повторює властивості тваринного ланоліну, допомагає залікувати дрібні тріщини, відновлює пошкоджену шкіру губ та заспокоює її.
4) Пантенол – знімає роздратування, допомагає губам виглядати більш доглянутими.
Текстура:
Бальзам має не занадто густу текстуру, яка приємно, майже невагомо відчувається на губах.
Смак:
У мене є бальзам старої версії, й якщо він випадково потрапить до рота, то відчувається щось неприємне, гірке, а в оновленій версії відчувається дуже приємний, солоденький смак.
Результати використання:
Завдяки бальзаму губи стають зволоженими, м'якенькими. Моя улюблена матова помада від Maybelline сильно підкреслює сухість губ, так ось при зволоженні цим бальзамом, помада на губах виглядає значно краще.

Висновок: Бальзам прекрасний як ззовні, так і всередині. Як доглядовий засіб, це однозначно чудовий варіант💕