Перша посилочка від MAKEUP у 2024 році

Посилочка маленька, але дуже бажана 🥰

Глибоко очищувальний шампунь "Баланс шкіри голови" із серії Crazy Hair від бренду HiSkin. Я вже декілька місяців користуюся трихологічним пілінгом з цієї серії та цілком ним задоволена👍 Тож вирішила потрошку пробувати й інші продукти від HiSkin.

Міст-тонік для обличчя із серії Green Leaves від Feel Free. У Свідомої клієнтки є дуже інформативний та цікавий допис (як і всі її дописи, до речі😉) про крем з мигдалевою олією та соком алое. Окрім цього крему, авторка поділилась ще й продуктами із соком алое від інших виробників. Там я і побачила крем з гарним складом та приємною ціною від незнайомого мені бренду Feel Free. Тільки новий крем мені поки що не потрібен, а ось тонік як раз закінчився. Тож я придивилась собі у Feel Free файний міст-тонік. Дякую Свідомій клієнтці за те, що показала новий для мене бренд☺️

Ну і олівчик для губ від LAMEL Make Up тон 401. Придбала тому, що ці олівчики, здається, вже спробували всі, окрім мене😄 А я ж у плані на цей рік написала, що треба частіше макіяж робити. Працюю над виконанням цього пункту😏

Всі три продукти придбала вперше, тож тепер тестуватиму😌

Дякую за увагу❤️

Продукти для цього looks

LAMEL Make Up
Глибоко очищувальний шампунь "Баланс шкіри голови"
Міст-тонік для обличчя