#SailorMoonBdayParty Блискуче вітаємо з днем народження нашу SomovaFM!

Привіт-привіт! Я теж хочу долучитися до привітань нашої гарячої красуні Каті SomovaFM! Усмішок тобі щодня, натхнення і нових звершень! Нехай усі твої б'юті- й не тільки плани обов'язково здійсняться! 🥰
Ну, й оскільки в нас поп-культурно-японська тема, то пропоную іменинниці та запрошеним блискучим гостям зіграти у святкову вікторину. Отже, завдання таке. Перед вами п'ять слів-символів японської популярної культури:
1 Покемон
2 Тамаґочі
3 Манґа
4 Караоке
5 Хентай
Підберіть дослівний переклад кожного слова з ось цього переліку (не гуглити!!!):
А. Порожній оркестр
Б. Кишеньковий монстр
В. Химерний малюнок
Г. Змінене/дивне тіло
Ґ. Яйце + друг / яйце + годинник (існує дві версії походження цього слова)
Всім, хто впорається з завданням, виписую офіційний дозвіл наїстися солодкого на ніч! І нехай усі б'юті-плани зачекають!

І тепер коротенько про мій образ. Ну, по-перше, помила голову (ви вже в курсі). По-друге, вдягла своє а-ля кімоно. Далі в діло пішли стрази і блискучий флізелін. Також залучила свої рум'яна Nars Orgasm. Звісно, в результаті вийшло щось із розряду "очікування/реальність", але принаймні сам процес був веселим.

Катрусю, дякую, що запросила мене на свою круту онлайн-вечірку! Нехай здійсняться всі твої найзаповітніші мрії! 😚 カーチャちゃん、お誕生日おめでとう!

Продукти для цього looks