Літній фланкер "Прекрасного життя" у бензиновому флаконі. Думка любительки кокосу.

Початок у аромату такий потужний і солодкий, що здатний збити з ніг. Тут просто "все найкраще відразу": і тобі мандарин, і рожевий перець із бергамотом. І солодко з перших нот.

Буквально відразу після розпилення він запудрюється густою щільною пудрою з квітів і кокосу. Причому кокосу тут набагато менше, ніж квітів. Я б віддала перевагу навпаки, менше квітів і більше кокосу. У цьому плані моїм ідеалом залишається Dolce Garden.

Звичайно, я сподівалася, що кокосу буде більше, але виявилося, що його не так вже й багато тут.
Натомість іриса надміру. Саме він дає аромату таку щільну пудровість. Іноді ніс вихоплює окремі ноти, то відчуєш бергамот, то почув, то апельсиновий колір, але в цілому аромат весь день звучить практично монотонною пудрою ірисово-кокосової.

Загалом аромат створює враження якоїсь какофонії, начебто ноти звучать негармонійно. Але мені подобається все одно, я люблю такі потужні та солодкі аромати.
Стійкість божевільна, шлейф кілометровий. Простір навколо носії миттєво заповнюється цим ароматом. І це він у мене новий, йому лише місяць, а яким він буде, коли ще настоїться... ухххх.

Продукти для цього looks

Lancome La Vie Est Belle Soleil Cristal