Що ж ти, Libre Le Parfum? Просто густіша версія Libre Intense або .....?)

Близько року тому я придбала собі відліванту Libre Intense. Спочатку він мені не особливо сподобався і я закинула відливант кудись подалі. Коли похолодало я випадково знову його знайшла і… Просто закохалася.
Поки що я всерйоз замислювалася про покупку повнорозмірного флакона - почалася війна і було не до парфумів.

Libre Intense зачарував мене своїм чарівним поєднанням лаванди та ванілі, прохолоди та теплоти.

Старт у аромату дуже м'який, теплий, мені він схожий чи на в'ялений імбир, чи на імбирні цукати в цитрусовому цукор зі спеціями. Шафран(швидше за все це він) дає легку ненав'язливу мінеральність, що не звично, т.к. майже всі аромати з шафраном для мого носа бакараподібні, йодисті, а тут цікавенько)

База квітково-медова, тягуча та солодка. Лаванди тут майже немає, квітка апельсина добре вписується у загальну композицію.

На мій нюх аромат досить цікавий, бачу його все ж таки як унісекс, але якщо Libre Intense мене трохи бадьорить і для мене він більш повсякденний, то Le Parfum більш зігріваючий і затишний, на прохолодні вечори або пізню осінь - зиму, хоча безперечно у них у На основі є загальні мотиви, хоча новинка і більш ванільна і насичена.

Продукти для цього looks

Yves Saint Laurent Libre Le Parfum
Всі відгуки (7)