Покупки за січень

Дівчата, привіт!

Показую свої покупки за січень 🛍️

Нарешті придбала собі палетки тіней, щоб робити різноманітні та яскраві макіяжі очей. Дві палетки від Makeup Revolution та одна від Eveline. Вже протестила кожну з них, маю певні позитивні і негативні враження - поділюсь в наступних постах. 🔥

Також, нарееешті, до мене прийшов бб від Пуріто, що є для мене незамінним фаворитом. 🥳

Звісно ж, шампунь від Glisskur для волосся, котрий мені дуже підходить. Ціна-якість для мене ідеальна. Гарно вимиває, не сушить волосся. 👩🏻‍

Для волосся маю ще один суперський продукт - спрей для обʼєму від Tigi Bed Head "Quen for a day". Це взагалі фантастика⭐️ Заполонив моє серце повністю і думаю, що назавжди. Ніколи не мала обʼєму у коренів, але з цим спреєм все змінилось. Хочу написати відгук та поділитись фотографіями укладки з цим засобом.

Також, для волосся в цьому місяці придбала сухий шампунь від Syoss для темного волосся. Детальним відгуком теж поділюсь згодом, але в цілому можу сказати, що шампунь непоганий.

В цьому місяці маю ще одну новинку, окрім тіней, - молочко для душу від Cottage з ароматом черешні і фісташки. Класно піниться, гарно намилюється на тілі і дійсно має приємний аромат черешні 😍

І останнє - дезодорант від Rexona "Cotton dry". Як на мене, дезодоранти в стікі найкращий варіант. Повністю нейтралізують сторонній запах та не перебивають парфюм.

Продукти для цього looks

Makeup Revolution Division Re-loaded Palette
Eveline Cosmetics Ruby Glamour Eyeshadow Palette
Purito Cica Clearing BB cream
Спрей для укладання волосся