Red Lips with Maybelline New York Lifter Gloss

Перед тим, як писати про мої red lips, хочу подякувати MakeUp Club за перемогу у челенджі #beautyplan2024, а також усім дівчаткам за привітання 😍 Не втомлюся говорити, що мене вражає, які ви всі привітні та яка тут затишна атмосфера. Ви найкращі! Я вже таак чекаю на посилочку, щоб зняти супер aesthetic анпакінг (ну принаймні я буду старатися 😁) та протестувати усі подаруночки)

Ну а тепер до фоточок та відео 📸 Це мій перший looks і, звичайно, я трошки хвилююся) Бо зараз проходжу дуже цікавий період у своєму житті, коли максимально (наскільки можу) виходжу зі своєї "зони комфорту" як то кажуть. Та зона була зовсім не про комфорт для мене, а про купу страхів та переконань, що я "недостатньо гарна", "недостатньо струнка", "недостатньо те і те", "не вмію те і те, і те" і т.д. Думаю, багато із вас, красуні, на жаль, зрозуміє мене😪

Тож цей looks - це відображення того, що я входжу у свою glow up era. До мене прийшла ідея: вдягнути "найвідвертішу" кофтинку, яку я соромилася вдягати пів року, зробити цей трендовий sleek bun як у дівчат із Pinterest, включити улюблений плейлист та зробити мейк з червоними губами 💋 І ви не уявляєте, як я кайфую від себе такої! Кайфую від того, що спробувала! Спробувала бути іншою!

Я тільки вчусь фарбуватися. Зараз я маю свою першу "справжню" косметику, свою першу косметичку, в якій є ще продукти, окрім туші та гігієнічки. І я знаю, що мій макіяж не ідеальний, але я більше не хочу ідеального! Я так багато часу думала: "ось піду на курси макіяжу, ось тоді буду виставляти щось", "ось зроблю те, а потім вже те" і т.д. А виявляється, можна вже зараз сяяти ✨

[Дякую, якщо дочитала до цього моменту 😂]

У цьому відео я використала мій перший червоний блиск Maybelline New York Lifter Gloss у відтінку 016 Rust 💄

Плюси:

  • солодкий "не хімозний" аромат
  • приємна кремова текстура
  • лягає на губки щільненько
  • надає гарний блиск
  • колір 😍
  • зволожує губки

Мінуси:

  • дуже легко стирається та "з'їдається", тому треба підмальовувати куточки періодично, але ж це блиск, не помада, тому це логічно) під нього краще ще губки промалювати червоним олівцем
  • мінус в тому, що в мене в косметичці немає усіх відтінків цього блиску 😂

На сьогодні ніби то все) Ще раз дякую усім за підтримку. І сподіваюся, вам сподобається мій перший looks

Усіх обнімаю, бережіть себе💕

Продукти для цього looks

Maybelline New York Lifter Gloss
Всі відгуки (292)