Як вона працює на комбінованій, схильній до жирності шкірі Що сподобалося, а що не дуже ❎

Склад мені сподобався своєю лаконічністю. Немає великого списку з різних ПАР та жирних кислот.
Тут тільки пара ПАР - досить м'яких, доглядають компоненти та консерванти.

Аромат у засобу трохи специфічний - відсутній навіть будь-який натяк на квітковий аромат. На початку використання він мені здався різкуватий, але мабуть потім я настільки до нього звикла, що тепер не звертаю жодної уваги.
Чимось дуже нагадує мені запах мумійо чи бітуму..🙊
Втім, аромат відчувається лише при нанесенні пінки на обличчя – після вмивання він злітає зі шкіри.

З цією пінкою в моєму догляді відійшло супер-очищення до скрипу - модний тренд, коли всі посилено терли свої мордочки, паралельно змиваючи зі скрипом захисний шкірний бар'єр. Була і в мене пара таких твердих пінок, від яких потім зводило обличчя.

Витрачається гель дуже економно, особливо якщо користуватися піноутворювачем. Однієї маленької краплі цілком вистачає для повноцінного вмивання. Що стосується заявлених ефектів відлущування, вирівнювання тону шкіри, а також покращення кольору обличчя, то... - всього цього я не помітила.

Продукти для цього looks