Спершу не зрозуміла кондиціонер, бо він не живив і не відновлював. Але згодом добре доповнив систему відновлення і зміцнення полотна волосся.

На цей кондиціонер суперечливі відгуки комусь дуже подобається, а хтось вважає пустушкою. Мене ж більше відштовхувало, що кондиціонер інтенсивно живить, тому що такі здатні обтяжити волосся і швидко засолювати коріння.

Накопичувальний ефект однозначно присутній. Мало того, спочатку від кондиціонера я взагалі ніби нічого не спостерігала, просто добре лежало волосся після сушіння. Але через пару тижнів помітила перші ущільнення волосся, зменшення пухнасті та невеликого блиску.

Свіжість волосся. Після сушіння феном-щіткою я зачісці надаю невеликий завиток на кінцях і при використанні протеїнового кондиціонера завиток тримається до наступного миття, не вигинається в інший бік, у мене немає бажання заколоти волосся або прибрати під гумку, вони такі ж розсипчасті, шовковисті і приємні до наступного миття. Я не помітила, що коріння засолюється, пропадає об'єм, але я коріння і шкіру голови кондиціонер не наношу, відступаю приблизно 7-10см.

Продукти для цього looks