Сьогодні про прибирання

По моїй пам'яті я не написала, ще жодного посту тут про прибирання.

Тому виправляю цю ситуацію та ділюся з вами моїми корисними знахідками від бренду Denkmit.

Cьогодні розповім вам про:

  • серветки для унітазу

Ці серветки біорозкладі та просочені антибактеріальною рідиною, якою достатньо просто протерти потрібну вам ділянку і потім змити в унітазі. Це дуже зручно, не треба ніяких тряпочок зберігати. З ними мені прибирати значно простіше та швидше. В пачці їх 15 штук, я відразу як спробувала взяла другу, бо це знахідка для мене.

  • серветки для пилу

Ці серветни нажаль не біорозкладні, але гіпоалергенні, вони взгалі без аромату. Я ними протираю всі можливі полички в кімнатах, ванній та кухні. Вони створюють плівку на якій збирається набагато менше пилу. Наприклад для порівння в 1 кімнаті купасвідкритих поличок і раніше, щоб витерти пил мені приходилося разів 5-7 мити ганчірку, щоб все витерти. Зараз мені достатньо 1 серветки і на це витрачається значно менше часу. Був період, що я експерементувала та протирала вологими серветками та рідиною для вікон та мікрофіброю, пилу було купа. В упакуванні їх 50, я ними користуюся вже кілька місяців, а в пачці, ще більше половини.

А у вас є якісь лайфхаки для прибирання?