Шампунь твердий Cinnamon "Korica botanical cosmetics"

Тверді шампуні давно в моєму арсеналі. Менше думок куди дівати тару з під нього, бо з 2019 року сортую свої відходи.
Пробувала (як завжди українські бренди) Vins - дякувати MakeUp він завжди є в наявності, Vapa і ось від Korica.
Мій особистій топ з цих трьох брендів - це Vapa, але сьогодні не про неї.

Korica botanical cosmetics для мене новий виробник. Твердий шампунь був в металевій баночці. Вперше таке пакування бо завжди то є картонна коробка.
Шампунь сильно пінився і не було проблем з нанесенням та розподілом по шкірі голови. Дає гарний результат, достатньо очищає мою комбіновану шкіру голови (мию голову раз на три дні). Не скажу, що він пролонгує відчуття свіжості, але дійсно гарно очищує.
У виробника приємна ціна на шампуні. Дуже хочеться, щоб вони з'явились на MakeUp!

Відмінності твердих шампунів від рідких не такі і сильні:
- немає пластикового пакування (картон, метал);
- особливості зберігання між користуваннями (у мильниці подалі від води, щоб просохло в не розквасилось);
- кажуть, що зручно з собою брати в подорож, не розіллється, але воно і не просохне, якщо подорож коротка і доведеться вологе "мило" везти додому. Тут я не згодна, що то є зручно.

Останнім часом помічаю, що гарне очищення моїй шкірі голови дають саме тверді шампуні. Звичайно треба пошукати свій варіант, бо всі ми різні. Але якщо ви не пробували і не знаєте з чого почати - рекомендую придивитись до цих якісних виробників!