Поповнення поличок ╰(*°▽°*)╯

Сьогодні мій понеділок зробили приємнішим ось такі обновки:

Гідрофільна олія - Manyo Factory Herb Green Cleansing Oil

Ще не пробувала цю гідрофільну олію, купила на зміну Dr.Ceuracle, бо вона у мене скоро скінчиться. Хотіла повторити її знову, ще й була гарна знижка, але товар скінчився, поки збирала коризину. Довелось шукати новий варіант)

Гліколевий тонік для м'якого оновлення й сяйва шкіри - Luff Face Tonic

Ураїнський бренд, я вже майже використала їх тонік з гіалуронової кислотою, вирішила спробувати з гліколевою.

Шампунь для пом'якшення волосся - Davines Oi Absolute Beautifying Shampoo With Roucou Oil

Він мені насправді прям зараз не протібен, але я хочу докупити ще кондиціонер з цієї серії та ущільнюючий флюїд, тож взяла просто щоб потім меньше витратити)) Ось така я фінансова грамотійка)

Баттер для тіла - La Sultane de Saba Loukoum Turkish Delight 300 ml

Казала, що не буду більше купувати, але я брехло. Хотіла купити батер з серії Ayurvedic, бо він наймодніший). Але в наявності його не було в магазині, тож мою увагу привернув баттер з ароматом турецьких солодощів Loukoum. Аромат легкий, не думаю що буде гучним і нав'язливим, ванільно-цукровий, дійсно нагадує турецькі солодощі. Поки що все ж мій фаворит це серія з лотосом і франжипані, хочу тепер докупити собі міст з цим ароматом, може якось зберусь)) Засмутило тільки що дісталась звичайна баночка, не фігурна(((

А ще коли почала складати корзину, то побачила в наявності укріплюючий тонік для волосся Weleda Belebendes Haar-Tonikum, але як і з гідрофільною олією Dr.Ceuracle, тонік скінчився, поки я збирала корзину(( Буду полювати далі)

Дякую за увагу 💕

Продукти для цього looks