Heatless Curls Result

Красуні, ділюсь обіцяним результатом накрутки на м'які бігуді 🎀

В бігудях я спала ніч. До речі, спати в них доволі зручно. Накрутка виходить ніжною, тримається, звичайно, менше, ніж коли на плойку крутитися. Тримається десь годинки 2-3, а далі вже залишаються просто невеликі хвилі. В мене взагалі локони тримаються дуже мало часу, навіть якщо з лаком і пінкою😐

На м'які бігуді кручусь більше для настрою) Це гарна альтернатива шкарпеткам та поясам від халата, на які я крутилася раніше😁 Плюс на мою довжину це доволі швидко виходить. Десь 3-4 хвилинки і готово. А ще мені подобається просто в бігудях цих ходити по дому)) вони якісь такі аестетік💫

Перші рази в мене взагалі не виходило крутитися на них. Ось мої основні поради, якщо у вас також не виходить:

  • крутити краще трохи вологе волосся;
  • ззаду потрібно зробити зигзагоподібний проділ, щоб локони були гарні ззаду також;
  • брати пасма треба і спереду, і обов'язково ззаду, по черзі;
  • краще нанести пінку або мус для тривалості укладки;
  • кожного разу беручи пасма потрібно їх гарненько затягувати, щоб аж трохи обличчя натягувалося 😂, інакше все розпадеться;
  • сам бігудь треба фіксувати крабиком посередині голови, і подивитися перед початком, що бігудь був однаковим по довжині з двох сторін;
  • можна в кінці ще збризнути все трохи лаком;
  • перше пасмо треба обов'язково від лиця крутити.

І ще невеличкий лайфхак про який нещодавно дізналася, це бризкати лак спочатку не на саме волосся, а на щітку і потім прочісувати пасма. Щоб нанесення було рівномірним✨

Ніби-то все) сподіваюся, вам було корисно💕Буде цікаво почитати про ваш досвід використання м'яких бігудів😊

Продукти для цього looks

Щітка