Мій перший крем ЛЮКС для обличчя Lancome Genifique Активатор молодості. Тепер я знаю як розчиняються кілька тисяч на обличчі)))

Повинна сказати, що чекала дивовижного аромату від крему, але пахне він просто приємною ароматом. Крем білого кольору, м'яка, бархатиста текстура. Швидко вбирається у шкіру, не залишаючи жирного блиску. Протягом дня він зовсім не відчувається, але до кінця дня шкіра починає блищати, але матовість ніхто не обіцяв.

Результат не дуже хороший, але думаю, кожен сам вирішує, що вибрати: ефективний крем з хорошим результатом або крем з хорошим складом, але без видимого ефекту.
Шкіра після двомісячного використання помітно перетворилася: колір став здоровішим і сяючим, дрібні зморшки майже зникли.

крем мені сподобався, але гадаю, більше його не куплю. Думаю, він більше підійде для зрілої шкіри, кому 35-40, тоді ефект буде видно. За таку суму хочеться щоб візуальний результат був 100% і зберігався. Щоб, не замислюючись купувати і бути впевненим що саме цей крем перетворить твою шкіру і від побаченого в дзеркалі зробить тебе трохи щасливішим!))

Продукти для цього looks