Yves Saint Laurent Black Opium Over Red

Знайомлюся з новинкою 👌🏻

З чого б почати? Тут є вишня, тому я бігла тестувати парфум. Бо обожнюю цю ноту у парфумерії. Тут є кава, яку я теж обожнюю. То це мало бути комбо. Ще тут гарний флакон. Діла не стосується, та все одно приємно )

Піраміда аромату:

Початкова нота: Вишня, Зелений мандарин
Нота серця: Жасмин, Квітка апельсина, Чорний чай
Кінцева нота: Кава, Мадагаскарська ваніль, Пачулі з Індонезії

Подивіться на цю піраміду. Це мало бути так цікаво, а на ділі... Спочатку я тестувала на блотері, потім на шкірі. Слухайте, при нанесенні це цукерки вишня в шоколаді. От нічого не можу з собою зробити. Тільки замість шоколаду тут кава. Аромат як на мене простий. Дивлюся на піраміду і не розумію, де це все 🤷🏻‍♀️ Так, вишня є. Кава є, ваніль присутня. Причому, на блотері я вишню чую довше ніж на шкірі. Мені представляється чорна кава, куди додали вишневий сироп та ваніль.

На моїй шкірі вишня відчувається то як натуральна, така соковита, то сиропна. Вона дає кислинку, яка то з'являється, то зникає. Кави багато, от прям багато. Та все одно це скоріш фантазія на тему, ніж реальна кава. І от вона наче домінує. Тому вишня то є, то зникає. Я навіть вирішила, що парфум більш легкий ніж інші фланкери, доки він не розігрівся на шкірі та не почав інтенсивно звучати. А через годинку то все пройшло і він почав звучати солодко та лінійно. Не цікаво...

От не знаю. Поки що не ставлю йому оцінку, бо все ж таки це перші... ну добре, не перші враження. Хочу взяти пробник або відливант, щоб прям прожити з ним деякий час, а потім вже формувати остаточне враження. Нехай тільки ціна прийде у адекват 🙄

Та поки що враження не дуже. Тестували новинку? Знайомі?

Продукти для цього looks