Новенька розпаковка: тотальний догляд за шкірою від голови до п'яток

Вітаю! Сьогодні хочу показати доглядову посилочку , в якій вирішила приділити увагу здоров'ю.

  • Shelly Набір рукавичок для манікюру з емульсією - дуже хотіла спробувати тим паче я лінюсь на постійній основі використовувати крем, то така вітамінна бомба - те що мені потрібно.
  • Shelly Одноразові шкарпетки для педикюру з емульсією - аналогічна ситуація, якось мало приділяю догляду за ніжками. Влітку засіб думаю буде як ніколи актуальний, тому вже пора готуватись до сезону.
  • Спа-ванна для прискореної підготовки до манікюру та педикюру "М'яке лезо" - не часто саме приймаю довгі ванни, а ось парити ножки перед педикюром люблю.
  • Joko Blend Крем-батер для тіла з кавуном - уже користувалась ананасовим, тепер вирішила взяти собі з ароматом кавуна.
  • Joko Blend Маска гідрогелева для обличчя - альгінатні були, такої ще не було. Тому це вперше буду тестувати.
  • Альгінатна маска для шкіри навколо очей, з пептидами Joko Blend - знову ж таки користувалась альгінатними масками для обличчя, а чисто навколо очей - ні.
  • Tink Крем-спрей для волосся - уже активно користуюсь, і це дуже крутий засіб для волосся.