Хайлайтер LAMEL HD Highlighting Glow & Sparkle Powder

  • У мене відтінок 02 warm;
  • Об'єм: 12 г;
  • Пакування: в мене відламалась кришечка через місяць користування, і в мене нічого ніде не падало 🫣(багато хто пише про цю проблему тому це мінус☹️);
  • Сяйво: легке, натуральне, можна нашаровувати для більшого ефекту ( на фото видно - я нанесла на вилиці і під брову буквою ,,с,, ).

Загальне враження в мене дуже хороше♡ Плям не лишається і це для мене один з найважливіших факторів, без великого глітеру, ніби ,,підсвічує,, шкіру💕 Наноношу на ніс, під брови, на вилиці, в куточок ока - скрізь виглядає гарно🥰

- Хочу зауважити, що тим хто хоче сяяти аж здалеку цей продукт не підійде🤭 Багато хто в відгуках жаліється на ненасиченість продукту, але виробник навіть в самій назві виділяє ,,sparkle powder,, (якщо дослівно то ,,блискуча або мерехтлива пудра,,). Вони навіть пишуть, що її можна наносити на все обличчя🤧 Тому будьте уважні при покупці♡

Мені подобається ефект який вона дає тому враження в мене дуже хороші, єдин мінус в цій історії - кришечка (яку я благополучно приробила якимось чином назад😂).

Дякую за увагу♡

Продукти для цього looks