Happy Valentine’s Day 2024 | Мій образ до Дня закоханих ♡

Повітряно, ніжно, грайливо і, звісно ж, мило, бо гляньте на цю кількість сердечок 💖

Саме такий настрій я прагну передати через фото. На моєму одязі сердечка, фурнітура - сердечко, сережки - сердечка, у макіяжі - сердечка. І навіть під час створення образу палала свічка - серденько ❤️

Звісно ж, хочу усіх вас привітати з Днем закоханих 💕 Передусім хочу побажати кохання, адже воно таки врятує світ! І воно потрібно кожному і кожній 🫂

Кохайте і будьте коханими 🥰

Нехай у всіх вас буде багато сердечок у душі, нехай завжди панує любов і дарує найпозитивніші емоції.

А саме сьогодні бажаю цукрового настрою, шоколадних сюрпризів, чарівних поцілунків та казкового настрою! ✨

Тепер поговоримо про косметику, яку використала для створення цього образу.

Насправді з червоним у моїй косметичці туго, я маю всього 1 помаду, яку використовувала як для очей, так і для губ 😅 Це пов'язане з тим, що я не користуюся червоною помадою і такими відтінками взагалі, бо вважаю (чи вважала...до цього допису), що вони мені не пасують, тим паче для губ 🙈

Обличчя:

1. Вв-крем Purito у 21 відтінку;

2. Консилер Lamel Clear Мy Face № 401;

3. Рисова пудра Paese;

4. Компактні рум'яна Lamel № 407 Apricot;

5. Хайлайтер-шимер Wibo Selfie Loose Shimmer.

Очі:

1. Помада Patricia Ledo № 07. Деталі промальовувала пензликами для манікюру 🤣 (лежали нові);

2. Туш Maybelline Sky High.

Губи:

1. Контур - коричневий олівець для брів Kiss Demi у 102 відтінку (типу ноу-нейм за 3 копійки 🤭);

2. Всередині заповнила тією ж помадою Patricia Ledo у 07 відтінку, яку використовувала на очі.

Для довершення образу й аби додати йому "повітряності" й романтичності🥰, зробила локони на м'які бігуді, про які писала і показувала результат раніше (це був мій перший лукс) - https://club.makeup.com.ua/looks/19879/

Наприкінці хочу признатися у любові до кожної з вас, красуні 💞 Надсилаю міліон віртуальних обіймів 🤗

💭 "Доки на світі будуть закохані, журитися нічого", - Олесь Гончар.

Продукти для цього looks

Paese Rice Powder
Всі відгуки (23)
Wibo Selfie Loose Shimmer
Всі відгуки (13)
Paese Rice Powder
Всі відгуки (76)
Purito Cica Clearing BB cream
Всі відгуки (217)
LAMEL Make Up OH My Clear Face
Всі відгуки (50)