Мої косметичні хотілки

Залишу це тут. Може до чогось з того дійдуть руки :)

Хочу з вами поділитись невеличким списком хотілок з косметики які ніяк собі не придбаю. Нехай цей пост буде мудбордом.

Декоративна косметика:

Kaleidos makeup. Це продукт - жертва тік току. Я не маю поняття наскільки вони якісні але ці переливи..... Хочу хайлайтер і тіні мультихромні. На відео вони сяють так що з космосу видно.

Mac Mineralize Skinfinish - теж читала відгуки на неї і мені сподобалось як вона виглядає на фото.

Mac пигмент у відтінку Tan - гарний бежево-коричневий відтінок. Мені дуже подобається і хочу спробувати

Помади від Mac - теж бачила багато гарних відгуків, дуже велика лінійка кольорів.

Shiseido Synchro Skin Self-Refreshing Foundation - нічого ще не користувала від цього бренду окрім туші. Відгуки на неї гарні, кажуть що підлаштовується під колір шкіри, не забиває пори і довго тримається навіть на жирній шкірі. Але ж ціна...... плак плак

Hourglass VANISH BLUSH STICK - у мене була палетка для обличчя від цього бренду і це просто кохання з першого погляду. Я її обожнювала. Шикарний хайлайтер, темна пудра як бронзер, сама пудра підсвічувала, добре лягала, не падкреслювала зморшки і шелушіння. І ось хочу ще спробувати цей продукт.

Tatcha The Setting Silk Powder - це може вже не актуально і всі про неї забули. Але мені цікаво було б подивитись чому навколо неї було стільки хайпу. Та і не знайшла я ще ту єдину пудру яка захопить моє серденько.

Однушки від Clionadh Cosmetics - ох ці кольори, ціпереливи. Як в серденько просто вистрелилло. Прочитала тут ще відшук від Yana Osyka і впевнилась ще раз що хочу спробувати.

Milk makeup румяна в стіку - теж побачила на просторах інтернету і загорілась :)

Косметика для волосся

Хочу спробувати бренд Flora & Curl. Читала багато цікавого про нього.

І ще один бренд для кучерів це Lola Cosmetics. Дуже гарні відгуки на олійки а також креми для підкручення.

А які ваші зотілки? чи може пробували щось з мого списку?