Суперечливий аромат: це і парфумерний склад, і зіпсований котом килим, і запашний відлякувач сусідів з транспорту

Єдиний недолік - золоте покриття у розпилювача відлітає, кришиться. З'являються чорні «пляси», хоча якби це не написали в інших відгуках про аромат, я б цього не помітила.

Після першого розпилення будинку взимку в квітковому букеті я виразно чула нотку сечі і це в ароматі було огидним. Початкові ноти справді можна було назвати так: килим зіпсував кіт і його побризкали маминими духами, щоб заглушити сморід.

У відгуках Salvatore Ferragamo Signorina eau de Parfume я читала, що база пахне ванільною пана котою. Але я особисто ніякої їжі тут не відчуваю. Ноти, що затихають до бази, для мене звучать як аромат «Летуаль». Їхні відділи в торгових центрах легко знайти за запахом величезної кількості змішаних парфумів. І якщо вас теж приваблює це «не зрозумій що», але дуже дороге і смачне, то Signorina ви закохаєтеся.

Начебто два десятки найкращих парфумів змішали і разом вони створили дуже складну за виконанням, але й тим часом неймовірно гарну симфонію. Є серед нот легка кислинка, але аромат не кислий.

Продукти для цього looks

Salvatore Ferragamo Signorina
Всі відгуки (4)