Він міг стати моїм ідеалом, якби не одне "але" і ще кілька недоліків зверху 😄 Ідеальне покриття для пористої проблемної шкіри з Enough Collagen Moisture Foundation SPF15

Текстура – ​​дуже ніжна. Тон є кремовим флюїдом, який чудово розподіляється по шкірі будь-яким засобом (спонж сухий/вологий, кисті, пальці).

Розтушовка просто ідеальна, і якби мені підходив відтінок, то тон у результаті зливався ідеально і виглядав би майже як друга шкіра.
Моя шкіра: проблемна, нерівний червонуватий куперозний колір, через що обличчя трохи темніше шиї, з розширеними порами, жирний блиск після вмивання з'являється через 5-7 годин.
Наношу я тон на зволожену після вмивання шкіру, для розподілу завжди волію використовувати сухий спонж.

Насамперед хочу підтвердити те, що Enough Collagen Moisture Foundation справді більше підійде саме власникам нормальної та схильної до сухості шкіри. Ну як варіант ще комбінована, але тоді потрібно буде використовувати пудру, що матує, хоча б на Т-зону, яка напевно зробить фініш не таким природним і красивим, але це вже на особистий розсуд.

Також крем не підкреслює лущення, не сушить, не стягує, трохи зволожує, що знову таки робить його кращим для схильних до сухості типів шкіри.

Продукти для цього looks

Enough Collagen Moisture Foundation
Всі відгуки (79)