А розмов було! Так звучить РОЗЧАРУВАННЯ... Духи Імператриця - останній виконаний пункт із моєї «Карти Бажань».

Рекламна кампанія з приводу виходу ароматів Дольче та Габбана, присвячених картам Таро була справді масштабною та вражаючою. Про неї трубили з кожної праски.

Загалом мені здавалося, що це має бути величний, може, трохи старомодний пудровий аромат, гідний будуарів імператриць.

Де розкіш, де таємничість? За гидкою іронії, це був парфум, один в один співзвучний тому, що випускав Avon. У форматі спрею для тіла з кавуновим ароматом. Він у мене тоді був, і я його носила виключно на пляж, щоб одяг ароматно і соковито пахнув.
Але...називати таку невибагливу водицю імператрицею і залучати як обличчя аромату саму Наомі???

Виявляється, тут є верхні, середні та базові ноти. Чесно, я здивована, оскільки особисто для мене у 97% часу – це моноаромат кавуна. Всі.
Тільки 3% Імператриця виявляє свою мінливість (якщо це можна назвати). Я навіть не знаю від чого це залежить, але дуже іноді можу відчути відлуння ревеню. Взимку на морозці може, звідки не візьмись, з'явитися ківі.

Продукти для цього looks

D&G Anthology L ' Imperatrice
Всі відгуки (23)