Чим частіше користувалась у січні

Привіт MakeupClub 🖤

Останнім часом у мене швидкі збори і при макіяжі рука частіше тягнеться саме до цих косметичних продуктів, так як вони швидко приводять мою кислу міну до ладу 🙂

  • Dark Blue Cosmetic Pink Diamond - Коричнева

🤎 Коричнева туш для мене не тренд, а постійна улюбленка вже як років 7-8. Чорною я рідко користуюся і перебуваю у постійному пошуку якісної коричневої туші, навіть коли є її ідеальні представники. Цього разу взяла на тест Dark Blue Cosmetic Pink Diamond. Огляд на неї буде трохи пізніше.

  • Marc Jacobs O!Mega x Three Powder Palette - 200 Tan-Tastic Glo

🥰 Палетка MJ мені приносить справжнє задоволення від її використання. Важко сказати, чи зможу я встояти перед покупкою її ще раз, якщо знайду. Цей персиково-рожевий сатин, світлий нейтральний бронзовий матовий, золотисто-персикове мерехтіння ідеально підходить під мій тон шкіри. Словами не передати якоюсь гарною я себе відчуваю, коли користуюся гарними речами та косметикою 😍

Аромати я одягаю під настрій 😎

  • Oriflame Women's Collection Innocent White Lilac

Початкова нота: Зелені ноти
Нота серця: Бузок
Кінцева нота: Геліотроп, Деревинні ноти

Свіжий бузок з легкістю думок та сміливості✨

  • Calvin Klein Eternity Flame For Women

Початкова нота: Мандарин
Нота серця: Запашний горошок
Кінцева нота: Лабданум

Трохи різкуватий зі смаком впевненості та свободи ✨

  • Guerlain Aqua Allegoria Nettare Di Sole

Початкова нота: Апельсин, Водяні ноти, Калабрійський бергамот
Нота серця: Жасмин самбак, Магнолія, Троянда
Кінцева нота: Мед

Зігріваючий мед зі смаком самоцінності ✨

Але сьогодні я хочу акцентувати увагу на олівцях для губ – теплих коричневих, приємних у використанні та бюджетних 👌 Це моя знахідка, яка мене дуже радує при кожному нанесенні, хоча я зазвичай віддаю перевагу холодним тонам. А ще, як завжди, такі речі я дублюю. Хто ще так робить?) У мене виникає легке хвилювання, якщо мені щось сподобалося, а я не маю нагоди зробити запаску 😏

Дві смачні шололадки 🍫

  • Помада-олівець для губ LCF Color Touch - 11 👄

Напівматова помада в зручному форматі олівця, яким зручно малювати по контуру, текстура губи не сушить, відтінок молочного шоколаду. Не стійка, вимагає оновлення.

  • Олівець для губ Patricia Ledo Silk Lip Pencil - 01 👄

Більш стійкий, ніж попередня помадка-олівець, але більше підсушує вуста. Краще зверху наносити блиск/ бальзам, але соло я його теж ношу і потім не оновлюю, щоби не пересушити. Жирний мінус у цього олівця – спадає ковпачок, він ніяк не кріпиться. Відтінок темніший за LCF 11 на 1 тон.

Сподіваюся тут знайшли для себе щось цікаве) Бажаю всім швидкої весни та романтичного настрою💜

Продукти для цього looks

Туш для вій
Oriflame Women's Collection Innocent White Lilac
Calvin Klein Eternity Flame For Women
Палітра для обличчя