#donotdothat про брови...


Дівчатка , хочу приєднатись до флешбому Білень Дар'я🦉 і розповісти про свої гріхи молодості ...
Брови 🤨
Одного разу моя "подружка" запропонувала прогуляти пари і поїхати з нею "на брови" , мовляв, що це зараз модно і круто 🆒 І майстер дуже класна, але приймає вдома, за містом !
Я не перевіряла роботи цього майстра , не дізналась попередньо, як має проводитись процедура , просто НІЧОГО! Лише палаючі очі подружки...

Ми приїхали... Занедбана хатина і не стерильні умови чомусь не відпугнули мене , адже майстриня то "класна"

Зробили спочатку подрузі , настала моя черга! В руки мені дали трафарети з формами брів , щоб я визначилася, які саме мені робити. Я обрала "доміком" не дивлячись на те, що мої більш рівні . Супер майстриня приклада трафарети вище , ніж треба , вискубла мої верхівки брів і благополучно замалювала все хною , наносячи її зубочисткою і навмисне царапаючи шкіру, щоб хна покраще взялася!

Дівчата , не пройшло і тижня , як фарба з моїх оголених брів змилася, а брови не відросли ще й досі (з 2015 року)


Я хочу, щоб заключенням моєї історії було повчальним ❤️
Не ведіться на "моду" зі слів подружок , поважайте себе і якщо ви бачите, що умови у майстра не стерильні , уходьте! Вивчайте процедуру до того, як ви на неї йдете, щоб бути впевненим, що ваша майстриня дійсно класна !
Розгрібаючи помилки минулого, я вимушена робити пудрове напилення брів, бо власні напівоголені🙇🏼‍♀️!
Доречі , Валік Міхієнко передавав щирі вітання 💕