#dayoflovemakeupclub

Мій коханий ворог — американська мелодраматична комедія 2021 року, екранізація однойменного бестселера Саллі Торн.

Я обрала для себе образ головної героїні Люсі. Вона цілеспрямовано йде до своїх цілей, як і я по життю. Але, на шляху трапляються різні життєві історії... в тому числі, і кохання! Так і я, вийшла заміж за чоловіка, який був моїм однокласником, і ми терпіти не могли один одного в школі. Отакої! Життя видає різні викрутаси!

Коротко сюжет фільму:

Люсі та Джошуа борються за підвищення в об'єднаному книжковому видавництві, раніше це були дві різні структури. Обидва працівники з амбіціями, цілеспрямовані. Він – прихильник порядку та контролю, розважливий. Вона – вітряна, але здатна зібратися для справи, яскрава та цікава особа. Два помічники ділять один кабінет, сидять навпроти один одного, відвідують збори і стикаються в будівлі – немає шансів, щоб не зустрітися за день. Це не зближує, а дратує їх. Взаємні претензії сягають майже бійки. Темплмен застебнутий на всі гудзики, Хаттон віддає перевагу помітним вбранням і червоній помаді. Вони – професіонали на роботі, у них рівні шанси на просування по службі, але захопившись суперництвом, обидва не помітили, як переступили межу. Ненависть перейшла у пристрасть. Поцілунок у ліфті переріс у бурхливу ніч, і вже замість образ, глузувань і лайок вони закохано посміхаються, обмінюються важкими поглядами. Але приваблива посада нікуди не поділася. Зробити неправильний крок – і тендітному щастю кінець. Укладений ними спочатку договір у тому, що з призначенням одного другий має піти, поширюється вже, здається, і на особисті відносини. Дехто поступатись все ще відмовляється.

Продукти для цього looks

Maybelline New York Colossal Curl Bounce
LAMEL Make Up OH My Clear Face
Maybelline SuperStay Vinyl Ink Liquid Lipstick
LAMEL Make Up Smart Skin Serum Tinted Foundation